RESTAURANTLAR
HANGİ ŞEHİRDE
KATEGORİLER

DÜRÜM ET LOKANTASI

Adres : Atatürk Mah. Mustafa Kemal Cad.  
  No:191 Büyükçekmece / İSTANBUL
Tel :

0212 880 59 99 

0212 880 61 68/69 

Fax : 0212 880 56 46
Gsm :  
E - mail : info@durumetlokantasi.com
Web : http://www.durumetlokantasi.com
 
1988'de kurulan DÜRÜM ET LOKANTASI Büyükçekmece Albatros mevkiinde hizmet vermektedir. Kendine özgü yeniliklerle kalite ve lezzetinden ödün vermeyerek eşsiz ayrıcalığını, Türk Anadolu Mutfağından günümüze kadar taşımayı başarmıştır ve ayrıca bir marka olma ünvanını da elinde bulundurmaktadır. Dürüm Et Lokantası'nın mutfağında hazırlanan benzersiz tatların oluşumundan, lezzet ve kalite kontolüne, sağlıklı ve hijyenik ortamından servis anına kadar tüm ayrıntıları da büyük bir titizlikle işletmeyi üstlenen kardeşler kontrol etmektedir.Dürüm Et Lokantası, üç katıyla ve bahçesiyle farklı zevklere hizmet vermekte. Alt kattaki fast food'u yol üzeri olduğundan hem gençlere, hem acelisi olanlara hitap etmekte , bununla birlikte Büyükçekmece ve civarına paket servisi yapmaktadır. İkinci katında nezih bir ortamda yemek yemek veya ocakbaşı ayrıcalığını yaşamak isteyenlere, üçüncü katında yöresel iç dekorasyondan hoşlananlara, yazın faaliyete açılan yeşillikler içerisindeki bahçesiyle, unutulmayacak anları farklı bir mekan özeliği içerisinde sunuyor. Ayrıca Dürüm Et Lokantası'nın her katında görebileceğiniz eşsiz deniz manzarası, İstanbul'un kalabalığından ve gürültüsünden uzaklaşmak isteyenlerin uğrak mekanı.

Kış döneminde 300 yaz döneminde ise 600 kişi müşteri kapasitesi bulunan Dürüm Et Lokantası'nda özel grup, toplantı ve davetlerinizde alternatif menü seçenekleride bulunmakta.

Bütün bu unsurlarının oluşumunda büyük pay sahibi olan Dürüm personelinin sağlık kontrolleri bile şirket doktoru tarafından haftada bir kez yapılmaktadır.

Kısacası Dürüm Et Lokantası müşterilerinin evlerindeymiş gibi yemek yiyip, eğlenmelerini hedef edinmiş. Deniz ve gün batımı manzarasıyla, otantik bahçe dizaynıyla, yapay kayalarıyla dikkat çeken DÜRÜM, artık bir adres.
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Türkiye İngiltere İran Arapça Fransa Rusya Almanya Japonca
 
            

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Şikayetim Var
Twitter Yorumları
Dünyanın Ödül Alan Restaurantları
Dünyadaki Başarılı Şefler
 
Restaurant Sahiplerinin Dikkatine! Restaurantlarınıza daha kaliteli ve daha hesaplı ürünler temin etmek için videoyu izleyiniz. www.toptangidacilar.com tıklayınız
toptangıda
 
www.butunhastaneler.com  |  www.butundoktorlar.com |  www.butuntekstilciler.com  |  www.butunmobilyacilar.com  |  www.butunyayinevleri.com  |  www.butunavukatlar.com  |  www.butunkuyumcular.com  | 
 
Bilişim Güvencesi ile
Tel: 0537 573 33 11